کیمیا تراولکیمیا تراول
Forgot password?

سوالات متداول

چگونه میتوان به این وب سایت اعتماد کرد ؟

این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی کیمیا مهر گشت می باشد و این شرکت بابت ارائه خدمات خود دارای مجوز ار اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان تهران می باشد و براحتی میتوان از سازمان مذکور نام این شرکت را استعلام نمود که آیا دارای مجوز است یا خیر .

آیا قیمت های اعلام شده در سایت تغییر می کند ؟

قیمت های ریالی در تورهای ایرانگردی بسته به مقصد سفر دارد ، نرخ هتل ها در بعضی از شهر ها بصورت فصلی و د برخی دیگر بصورت ماهانه تغییر میکند البته این تغغیر ربطی به نرخ قانونی برد هتل ندارد بلکه میزان تخفیفات هتل به دفاتر مسافرتی  است که تغییر می کند . و نرخ پرواز هم که دائما و بصورت لحظه ای چه در پروازهای داخلی و چه خارجی با توجه به کلاسهای پروازی شرکتهای هواپیمائی  چه در  پروازهای چارتری و  سیستمی تغییر می کند . و هتل های خارجی معمولا بصورت فصلی نرخ خود را ارائه می دهند و نوسان موجود در بسته سفر از سوی ما بدلیل تغغیرات نرخ ارزی و بلیط هواپیما است .

اگر قیمتی کمتر از قیمت موجود در وب سایت ، از جای دیگری پیدا کردم چه باید کنم ؟

در این مورد اگر نرخی را در وب سایت ما مشاهده نمودید یا در تماس تلفنی خود با ما نرخی را دریافت کردید که جای دیگری ارزانتر آنرا به شما ارائه می دهند لطفا با ما تماس بگیرید تا ضمن بررسی جزئیات آن توسط کارشناسان ما دلایل آن بررسی شود تا تفاوتهای خدمات  بسته های  سفر این شرکت و شرکت دیگر  برای شما شفاف سازی شود و در صورت عدم مغایرت دو بسته و یکسان بودن آن در ارائه خدمات حتما موضوع بررسی و در صورت امکان در تخفیف بیشتری  برای شما لحاظ گردد

روشهای پرداخت هزینه ها به چه صورت است ؟

روشهای پرداخت هزینه به شرکت ما فقط به صورت پرداخت توسط سیستم بانکی از شبکه شتاب بصورت واریز از کارت بانکی به کارتهای بانکی ما می باشد و کارشناسان این شرکت مجاز به دریافت وجوه نقد نمی باشند .

چطور میتوانم یک درخواست ویژه داشته باشم ؟

اگر قصد سفری متفاوت تر از بسته های موجود و معرفی شده در سایت ما را دارید ما حتما در صورت امکان آنرا بای شما برنامه ریزی خواهیم کرد و نرخ آنرا قبل از خرید شما اعلام میکنیم و برای دریافت جزئیات خدمات و نرخ حتما درخواست خود را با جزئیات مورد نیاز به کارشناسان ما طی تماس تلفنی اعلام نمایید.

برای رفع سوالاتم باید چه کنم ؟

اگر هر گونه ابهامی یا پرسشی در ارائه خدمات ما و یا بسته سفر خود دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید .

در خارج از ساعات اداری با چه شماره ای میتوانم تماس بگیرم ؟

در خارج از ساعات اداری به بخش ارتباط با ما مراجعه و با شماره تماس  اعلام شده مختص خارج از ساعات اداری تماس حاصل فرمائید .